Acer ve National Geographic Birlikte Yeşil Dizüstü Bilgisayar Yaptı

85
Acer ve National Geographic Birlikte Yeşil Dizüstü Bilgisayar Yaptı
ads

Aspire Vero Dizüstü Bilgisayar İncelemesi

Tayvanlı çok uluslu donanım ve elektronik şirketi Acer ve National Geographic Partners, LLC birlikte çevre dostu bir dizüstü bilgisayar geliştirdi.

Acer ve National Geographic, yeni dizüstü bilgisayar Aspire Vero’yu dünya çapında artan kirlilik, geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı, içindeki modern ama basitleştirilmiş bileşenler ve dışarıdaki toprak tabanlı bir tasarımı göz önünde bulundurarak üretti.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayar Aspire Vero, çevreye duyarlı olanlar için özel olarak yapılmış göz alıcı bir görünüme sahiptir ve atmosferdeki tehlikeli kirleticilerin yayılmasını kontrol altına almada gönüllü kuruluşları ve hükümet çabalarını destekler. İlham verici görünümler oluşturmak için üretici, dizüstü bilgisayar ekranının üst kısmına küçük bir topografik harita bıraktı.

Küresel bir ısınma hatırlatıcısı olarak, dizüstü bilgisayar ekranının üst topografik harita kısmı, Aspire Vero Dizüstü Bilgisayarın yüzeyini karaya ve denize bölerken de görülebilir. Kasadaki Dokulu gri yüzey, sarı lekelerle muhteşem bir kontrast görünümünü yansıtır. “For Planet Earth“, uzay çubuğuna ve ünlü Yellow National Geographic çerçevesine aspire Vero Green Laptop’u açarken kolayca görülebilir. Gövde ve çerçevede yüzde 30 geri dönüştürülmüş plastik ve Aspire Vero Green dizüstü bilgisayarın klavyesinde kullanılan yüzde 50’si oluştu.

Kullanıcının hatalı herhangi bir parçayı veya ekipmanı, RAM’i veya katı hal sürücüsünü kolayca değiştirmesini sağlamak için Acer, Aspire Vero dizüstü bilgisayarın alt kapağındaki 11 çapraz şekilli vidayı ve yükseltme ve onarımını yapmak için organize ve basitleştirilmiş bir şekilde düzenlenmiş dahili bileşenleri çıkardı.

Aspire Vero’nun 11. Benzersiz bir akıllı şarj özelliği olan akıllı telefon, dizüstü bilgisayar kapalı olsa bile kullanıcı tarafından bağlantı noktalarından biri aracılığıyla da şarj edilebilir. Aspire Vero dizüstü bilgisayarın başlangıç fiyatı € 899 Euro veya $ 1,021 $ ‘dır. Fiyat bölgeye göre değişebilir.

ads
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x