Bugatti ilk elektrikli scooter’ını sergiledi

70
Bugatti ilk elektrikli scooter’ını sergiledi
ads

Yenilikçi teknolojiye sahip süper spor otomobiller üretmekle dünya çapında tanınan Fransız otomobil üreticisi Bugatti, saatte 30 kilometreye kadar en yüksek hızda çalışabilen ilk elektrikli scooter’ı E Scooter’ı tanıttı. Bugatti, Amerikan Bytech International şirketiyle işbirliği yaptıktan sonra bu tür E Scooter’ın ilkini geliştirdi.

Bugatti’nin tamamen elektrikle çalışan yeni E Scooter’ı 700 watt elektrik motoru ile donatılmıştır. E Scooter sürücüsü saatte 30 km hıza kadar hızlanabilir ve tüm elektrikli pili ev dahil olmak üzere mevcut herhangi bir halka açık şarj çıkışından dört saat içinde şarj edebilir. Elektrikli scooter gövdesi magnezyum alaşımından oluşur ve sadece 15.8 Kg ağırlığındadır. Bugatti E Scooter banliyö sadece bir yerleşik bilgisayar kullanabilirsiniz, aynı zamanda geceleri veya tünelin içinde LED farları açabilir, vb. Dekoratif aydınlatma ek aydınlatma özelliği de biniciler için kullanılabilir. Bugatti logosu ayrıca küçük bir projektör ile e scooter arka kanadına yazılmıştır. 15 veya 19 Km’de hız sınırının korunmasının yasal gereklilikler altında zorunlu hale geldiği dünyanın diğer bölgelerine sürüş yaparken e scooter yolcularına izin vermek için kentsel sürüş modu da kurulabilir.

Ancak Bugatti hayranları, Fransız şirketi uluslararası otomobil pazarında satış için uygunluk tarihini ve fiyatını açıklayana kadar sürüşü beklemek zorunda.

ads
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x