Epic Games Store: Yeni Ücretsiz Oyunun Zevkini Alın!

97
Epic Games Store: Yeni Ücretsiz Oyunun Zevkini Alın!
ads

PC kumarbazları derin bir nefes alıyor: 2022’de Epic Games Store, kayıtlı müşterilerine büyük bir düzenlilikle taze ücretsiz oyunlar sunmaya devam edecek. Önceki hafta”Gods Will Fall”ile gerçek bir aksiyon patlaması ücretsiz olarak sunuldu, 13 Ocak 2022 saat 17:00’den itibaren strateji oyunlarının hayranları paralarının karşılığını alacak – o zaman bir hafta boyunca ücretsiz olarak “Galaktik Medeniyetler 3” olacak.

Gökbilimciler için bir şölen

Stardock Entertainment’ın oyunu sizi fütüristik bir ortama gönderiyor. Uzay gemilerini uzaya gönderiyorlar ve yabancı uygarlıkları ve bireysel hikayelerini keşfediyorlar. Keşif yolculuklarından önce, kültürünüzü seçersiniz – diğerlerinin yanı sıra, insanlar, Drengin ve Altarianlar mevcuttur. Oyun ilerledikçe yeni teknolojileri keşfedecek, yeni dünyaları kolonileştirecek ve güçlü uzay gemileri tasarlayacaksınız. Tabii ki, biri veya diğeri tehdit sizi bekliyor – ancak bu noktada çok fazla şey ortaya çıkarmak istemiyoruz.

Büyük, daha büyük – 4X

“Galaktik Uygarlıklar 3”, her şeyden önce galaksilerin muazzam büyüklüğü ile parlar – 4X türü olarak adlandırılan oyunlar için tipiktir. 4X keşfetmek, genişletmek, istismar etmek ve yok etmek anlamına gelir. Kulağa çok kavgacı geliyor, değil mi? Ancak bunun sizi kandırmasına izin vermeyin – agresif hareket tek seçeneğiniz değildir. Macera boyunca, barışçıl oyuncu doğalarının ittifaklar ve ticaret oluşturduğu 100’e kadar yabancı uygarlıkla karşılaşacaksınız.

Gerçek bir vurgu: Oyunun Gemi Tasarımcısı aracıyla oluşturulan yıldız gemileri 3D yazıcı ile basılabilir – uzay aracınız strateji oyununu oynarken PC monitörünün yanında duruyorsa oldukça havalı. 20 Ocak 2022 saat .m 16:59’a kadar Epic Games Store’da “Galactic Civilizations 3” ücretsiz olarak satışa sunulacak – “Crusade” ve “Retribution” uzantıları ve “Mega Events” eklentisinin içeriği sağlayıcı tarafından ücretsiz olarak paketleniyor!

ads
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x