Y Ü K L E N İ Y O R

Kurumsal E-Mail Hizmeti

Kurumsal E-Mail Hizmeti

Kurumsal e-mail hizmeti, işiniz için en uygun araçları sunan profesyonel bir cloud servistir. E-mail, takvim ve kişiler bir arada sunulur, tüm cihazlarınızda eşitlenir. Ayrıca Türkiye lokasyonlu sunucularda olması sayesinde KVKK ile uyumludur.

E-maillerinize Tüm Cihazlarınızdan Erişin

E-maillerinizi sadece imkan bulduğunuzda değil, ne zaman isterseniz o zaman kontrol edin. Windows, Mac ve Linux için özel programlar ve iOS ya da Android mobil cihazlarınız için geliştirilmiş özel uygulamalar ile e-maillerinize her an, her yerden erişebilirsiniz.

Türkçe Dil Desteği

E-maillerinize, takviminize ve kişilerinize Türkçe olarak erişebilirsiniz. Türkçe kontrol paneli, e-maillerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Gelişmiş Anti-Spam

SpamExperts Profesyonel SPAM filtresi ile, kurumsal e-mail hizmetimizde SPAM maillerle uğraşmazsınız. Size gelen tüm e-mailler SPAM filtresinden geçer ve virüslere karşı taranır.

Ücretsiz Destek

Bizlere 7/24 telefon ve destek bildirimleri ile ulaşabilir, her an hızlı destek alabilirsiniz.

Yazışma Gruplama

Kurumsal e-mail hizmeti, yazışma gruplama ile çok daha organize bir arayüz sunar. Tüm yazışmalarınız tam bir hikayeye dönüşür, tüm yazışmayı tek bir yerde görmeniz sayesinde konuya hakim olmak için e-mailleri karıştırmanız gerekmez.

Toplantılarınızı Organize Etmek Artık Çok Daha Kolay

Genel Takvim Görünümü

Takvim günlük, haftalık ve aylık olarak görüş sunarak gelecek tüm toplantılarınızı bir anda görebilmenizi ve daha kolay organize edebilmenizi sağlar.

Takvim Paylaşımı

Takvim paylaşımı sayesinde ekip arkadaşlarınızın takvimini görerek çok daha kolay ve organize şekilde toplantılar ayarlayabilmenizi sağlar.

Tüm Kişileriniz Bir Arada

Kişi Yönetimi

Kişilerinize telefon numarası, e-mail adresi ve şirket detayları gibi bilgiler ekleyebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız, müşterileriniz, ortaklarınız ve iş yaptığınız herkesi kaydedebilir, kolayca tüm bilgilerine erişebilirsiniz. Diğer e-mail istemcilerinden ve cihazlardan kişilerinizi eşitleyebilir ve kolayca dışarı aktarabilirsiniz.

0(543) 843 58 58